سوالات متداول

آیا این تجارت برای من مناسب است؟

این تجارت مناسب افرادی است که قصد فعالیت به صورت پاره وقت و یا تمام وقت را دارند، شما برای انجام هر کسب و کاری، احتیاج به سرمایه، تجربه، موقعیت و فضای کاری دارید ، که تمامی این امکانات را مرکز تخصصی آموزش بیمه عمر برای شما در جهت کارآفرینی ایجاد کرده است. در ضمن این تجارت مناسب افرادی است که از کار کردن برای دیگران خسته شده اند، مایلند برای خود و پیشرفت خود کار کنند.

آیا کار من ویزیتوری می باشد ؟ جایگاه اجتماعی این شغل چگونه می باشد؟

نمایندگان فروش بیمه عمر ، مشاورانی هستند که در زمینه چگونگی مدیریت ریسک خطرات در حال و آینده ، در راستای رفاه عمومی ، هدایتگر هستند . لذا این افراد در نزد مردم از جایگاه معتبری برخوردارند و مردم آنها را به چشم یک ویزیتور نمی نگرند . این در حالی است که شرکت بیمه و شبکه فروش در متن فعالیت های خود جایی برای ویزیتوری ندارد و در جهت حفظ شان اجتماعی کارشناسان خود کوشا می باشند به طوریکه بستر لازم را برای نمایندگان مهیا می کنند تا آنها در جایگاه مشاور بیمه ای ، رسالت خود را به درستی انجام دهند و در نزد مردم جایگاه معتبری داشته باشند . در تمام دنیا و همینطور در ایران ، مردم مشاورانی در زمینه های بیمه ، سرمایه گذاری،تحصیل،ازدواج ، خانواده ، کسب و کار و درمان در اختیار دارند . نمایندگان متخصص بیمه عمر پاسارگاد نیز در جایگاه مشاوران بیمه ای ، به مردم خدمت می کنند و به همین دلیل از جایگاهی ویژه در جامعه برخوردار هستند. هدف بیمه پوشش خطراتی است که افراد با آنها مواجه می شوند . اما از آنجایی که برخی از خطرات می توانند شالوده یک خانواده و جامعه را از هم بگستراند ، لذا نمایندگانی که در حوزه بیمه عمر و تامین آتیه فعالیت می کنند ، به جامعه خویش خدمتی بزرگ می نمایند ، زیرا خانواده و در نهایت جامعه را از خطراتی نظیر کاهش ارزش پول در اثر تورم ، هزینه های سرسام آور درمان بیماری های خاص و صعب العلاج ، آتیه خانواده به لحاظ مادی بعد از قید حیات و یا فوت سرپرست خانواده و… نجات می دهند ؛ همچنین راه را برای تامین آتیه فرزندان ، درآمد بازنشستگی ، درآمد از کارافتادگی و درآمد دوران بیکاری هموار می کنند و این خدمت بزرگ ، مناسب ترین دلیل در جهت افزایش شان اجتماعی و اعتبار نمایندگان فروش بیمه های عمر نزد مردم و جامعه می باشد.

 

درآمدزایی از این حرفه به چه میزانی است؟

میزان درآمدزایی در این کار، مثل تمامی کارهای مشابه، بستگی به توانایی، مهارت، تجارب، زمان و انرژی هر شخصی دارد.
سرپرستان و پشتیبان های فروش، مهارتهایی را به شما آموزش می دهند و با در اختیار قرار دادن تجارب خویش، مسیر را برای کار شما هموار می کنند تا بتوانید ماهیانه درآمدی حداقل معادل ۱ میلیون تومان بابت ۵ ساعت کار در روز ، به دست آورید. افرادی هم بوده اند که در همین مدت زمان و یا بیشتر از آن توانسته اند به درآمدی بیشتردست یابند.